Ceyhan Metal Lazer Kesim

Ceyhan Metal Lazer Kesim Firması | 0 530 782 89 99

Ceyhan Metal Lazer Kesim firması olan Epa Lazer olarak uzman teknik personel, Ermaksan Gen-5 G Force CNC metal lazer kesim makinalarımız, her sektörde metal lazer kesim tasarımları yapan endüstriyel tasarımcılarımız ve güler yüzlü sevkiyat ekiplerimiz ile istediğiniz adette kusursuz fason cnc metal lazer kesim işlerinizi yapmaktayız. Ceyhan Metal Lazer Kesim Firması olan Epa Lazer olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul/İkitelli/OSB/Tormak Sanayi Sitesinde olsa da iletişim kanallarımızdan( info@epalazer.com, 0 530 782 89 99 ) bizlere ulaştığınız taktirde Türkiye’nin hatta dünyanın her yerine metal lazer kesim işlerinizi yapıp yollamaktayız.

Ceyhan Metal Lazer Kesim Firması
Ceyhan Metal Lazer Kesim Firması

Metal lazer kesim, metal malzeme üzerinde lazer ısısı kullanarak kesme işlemidir. Bu işlem, sanayi üretimi yapan ülkelerde önemli bir rol oynar, çünkü teknolojik üretim makineleri ve ekipmanları üretebilmek için en çok gereken işlemdir. Fiber lazer kesim makinesi ile doğrudan hızlı bir şekilde ürün kestirilebilir. Lazer kesim makinesi tercih edilirken lazer kesim yapılacak malzemenin kalınlığı ve malzeme tipi göz önünde bulundurulmalıdır.

Metal lazer kesim, otomobil, havacılık, metal işleme, endüstriyel mutfak, reklam tabela, asansör, makine yedek parça, mobilya, aydınlatma, elektrik panosu, zücaciye, beyaz eşya gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle endüstriyel üretim sektöründe metal lazer kesim, üretim sürecini hızlandırmakta, maliyetleri azaltmakta ve kaliteyi arttırmaktadır.

Metal lazer kesimin sağladığı avantajlar arasında malzemenin en verimli şekilde kullanılması, çapaksız ve minimum pürüzde kesme, tasarımda daha esnek çalışma imkanı ve prototip çalışmalarında kısa sürede yüksek verim ve düşük maliyet yer almaktadır. Bu avantajlar, metal lazer kesimi kullanılan sektörlerde önemli bir üstünlük sağlamaktadır.

Metal lazer kesimde kullanılan makine ve ekipmanlar, son teknoloji ürünlerdir. Fiber lazer kesim makinesi, metal malzemelerin kesiminde en yüksek hassasiyeti sağlar. Bu makine ile kesim işlemi sırasında malzeme deformasyonu olmaz ve malzeme üzerinde minimal iz bırakılır.

FiberMak G Force, son teknoloji ürünlerinden biridir ve metal lazer kesim işlemlerinde en iyi sonuçları sağlar. EPA Lazer olarak, FiberMak G Force lazer kesim makinesi ile alüminyum, paslanmaz çelik, bakır, pirinç gibi metal sac levhaların hassas ve kaliteli kesimini yapmaktayız. Ceyhan CNC Fason Metal Lazer Kesim,Ceyhan Fason Metal Lazer Kesim,Ceyhan Fason Lazer Kesim,Ceyhan Metal Lazer Kesim,Ceyhan CNC Lazer Kesim Özel İmalat işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Arayın