Fason Metal Lazer Kesim

Fason Metal Lazer Kesim işleri yapan Epa Lazer olarak uzman teknik personel, geniş makina parkuru ve güleryüzlü personellerimiz ile istediğiniz adetlerde kusursuz imalat için yanınızdayız. Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji el işçiliğini tamamıyla fabrikasyona bırakmıştır. Bunun iyi tarafı maliyetleri daha azaltmasıdır. Fakat eski dönemlerde ki el işçiliği kalitesini modern makineler ile yakalamak pek mümkün, değildir. El işçiliği makineye göre daha sağlamdır fakat fabrikasyon maliyetleri daha aza indirgemektedir. Fason Lazer Kesim bu hizmet grubunun en iyi tanımıdır. Neredeyse her objede imzası olan Fason Lazer Kesim hizmeti üretim sektörünün olmazsa olmazlarındadır. Kullanıldığı sektörlerden bazıları şunlardır:

  • İnşaat Sektöründe; dekoratif metal perforje kesimi, metal korkuluk, metal konstrüksiyon, asansör ekipmanları… vb
  • Savunma Sanayinde; tank, uçak, heron, helikopterin motorundan mekanik parçaları ya da gönde tasarımlarında…
  • Mutfak Ev gereçlerinde; tencere, tava…
  • Ev gereçleri üretiminde; süpürge, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi… gibi aletlerin gövde ve bazı parçaların kesimi
  • Makine üretiminde; hassas makine üretimi için gövde kesimi vb.
  • Mobilya sektöründe; sehpa ayakları, masa ayakları, metal bağlantı ekipmanları, dekoratif paneller…
  • Hediyelik eşya, dekorasyon ve aksesuar ürünlerinde; duvar saatleri, dekoratif duvar tabloları, panolar, promosyon ürünleri…
  • Aydınlatma sektöründe; armatür kasaları, avize, aydınlatma direkleri…
  • Otomotiv sanayinde; birçok parça kesimi yapılarak üretim yapılmaktadır.

Fiber Lazer Kesim İşleri

Fiber lazer kesim, plaka şeklindeki malzemelerin, profillerin yahut boruların lazer kesim tezgahına yatırılıp, kesilecek desenin cihaza girilmesiyle odaklanmış ışın sayesinde kesimin yapılmasıdır. Çok büyük güç üreten lazer ışınının genel olarak optik yardımıyla malzemenin üzerine kontrollü çıkışlarını sağlayarak, işleme yahut kazıma yolu ile yapılır. Lazerle kesme kullanılan malzemede deformasyon yapmaz, çok ince hassasiyeti olup en ince ayrıntılara kadar sorun olmaksızın işlem yapabilir. Kesim sırasında ana malzemeye dokunma olmadığı için ezilme, pürüzlenme çapaklanma gibi durumlar ortadan kalkar.

EPA Lazer, FiberMak G Force lazer kesim makinesi ile hassas ve kaliteli alüminyum, paslanmaz çelik, bakır, pirinç vb metal sac levhaların kesimini yapmakta ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Otomobil sektörü, havacılık sektörü, metal işleme firmaları, endüstriyel mutfak üreticileri, reklam tabela kutu harf üreticileri, asansör üreticileri, makine yedek parça, mobilya, aydınlatma, elektrik panosu, zücaciye, beyaz eşya üreticileri fiber lazer kesim makinesi kullanmaktadır. Bizler de çeşitli sektörler için Fason Lazer Kesim İşleri yapmaktayız. Fason lazer kesim işleri için firmamızla irtibata geçip fason metal lazer kesim fiyatları hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz.

EPA Lazer, fiber lazer kesim makineleri ile fason lazer kesim işleri yapmaktadır. Gelişmiş ve en yeni model makinelerimiz ve alanında uzman kadromuz ile en kısa sürede kusursuz işler çıkarmaktayız. Soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmalatlarımız