sac lazer kesim
sac lazer kesim

Sac Lazer Kesim

Çelik, alüminyum ve diğer metal sacların; kesme, işleme, yuvarlama, kaynak aşamalarında Sac lazer kesim sistemlerinden yardım alınmaktadır. İnşaat sektörü başta olmak üzere, otomotiv, elektrik elektronik, çelik konstrüksiyon ve yan sanayi üretimlerinde sac lazer kesimin gücünden faydalanılmaktadır. Sac Lazer kesim hizmeti veren EPA Lazer; metal sac, baklavalı saclar, dkp hrp sac, profil boru,…vb sac malzemeleri FiberMak G Force lazer tezgahında lazer kesim teknolojisiyle yapmaktadır. Firmamız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olan sac lazer kesim işlemi, alanında uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Sac lazer kesim avantajları;

  • Malzemeye temas etmediğinizden malzemede ezilme ve çarpılma oluşmaz
  • 0,4 x sac kalınlığına kadar deliklerin açılmasını sağlar
  • Minimum fire oranı ile maliyetlerin aşağıya çekilmesi
  • Adetleri az işlerde kalıp gerektirmeden üretim.

Metal Sac İşleme

Metal sac parçalar son derece dayanıklıdır ve son kullanım uygulamaları için idealdir. Neredeyse tüm endüstriler (havacılık, otomotiv, tıp, tüketici elektroniği) ürünleri ve hizmetleri için sac imalat kullanıyor. Metal sac işleme, lazer kesim yöntemiyle farklı şekiller oluşturularak sac levhaların kesilmesini, bükülmesini ve kaynaklanmasını içeren bir imalat yöntemidir. Sac işleme, lazer kesim ve büküm sınırları içinde CNC işlemeden daha hızlı ve uygun maliyetlidir.

EPA Lazer olarak, sac işleme bölümünde basit metal kesmelerden karmaşık ve montaja hazır montaj bileşenlere her türlü kadar parçaları üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç profiline göre üretim metodları geliştirerek en uygun çözümleri sunuyoruz. Endüstriyel sac işleme alanında tasarım ve imalat mühendislerimiz ile bu alanda uzmanız.

Lazer Kesim Fiyatları

Lazer kesim fiyatları, birbirinden farklı etkenlere göre değişiklik göstermekte olan fiyatlardır. Lazer kesimi yapılırken hangi malzemenin kullanıldığı ve malzemenin hangi şekilde kesileceği, lazer kesim fiyatlarında belirli miktarda değişime neden olmaktadır. Bu nedenle lazer kesim işlemi yaptırılmadan önce işlemin yapılacağı yerden lazer kesim fiyatları hakkında bilgi edinilmesi gerekmektedir. Sac lazer kesim işleri için firmamızla irtibata geçip sac lazer kesim fiyatları hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz.

İmalatlarımız