Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim

Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim |  0 530 782 89 99

Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim firması olan Epa Lazer olarak uzman teknik personel, Ermaksan Gen-5 G Force CNC metal lazer kesim makinelerimiz, her sektörde metal lazer kesim tasarımları yapan endüstriyel tasarımcılarımız ve güler yüzlü sevkiyat ekiplerimiz ile istediğiniz adette kusursuz fason cnc metal lazer kesim işlerinizi yapmaktayız. Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim Firması olan Epa Lazer olarak her ne kadar üretim yerimiz İstanbul/İkitelli/OSB/Tormak Sanayi Sitesinde olsa da iletişim kanallarımızdan( info@epalazer.com, 0 530 782 89 99 ) bizlere ulaştığınız takdirde Beypazarı dahil Türkiye’nin hatta dünyanın her yerine metal lazer kesim işlerinizi yapıp yollamaktayız.

Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim
Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim

Epa Lazer, metal lazer kesim hizmetleri için öncü bir firmadır. Firma, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmak için son teknoloji lazer kesim makineleri kullanmaktadır. Özellikle metal malzemelerin kesimi için uyguladıkları fason metal lazer kesim hizmeti, üst düzey hassasiyet ve hız sunmaktadır. Fason metal lazer kesim hizmeti sayesinde, firmamız müşterilerine çok yüksek bir kesim kalitesi sunmaktadır. Bu kalite, özellikle savunma ve otomotiv sektörleri gibi yüksek hassasiyet gerektiren sektörler için önemlidir. Ayrıca, lazer kesim yöntemi çok az atık üretir ve çevresel açıdan daha sürdürülebilir bir üretim yöntemi sunmaktadır.  Bu nedenlerden dolayı da lazer kesim, maliyet açısından ekonomik çözümler sunmaktadır.

Epa Lazer, fason metal lazer kesim hizmeti sayesinde müşterilerine özel ürünleri, kesintisiz ve kusursuz şekilde sunmanın yanı sıra uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Firmamız, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmak için her adımda özenli bir şekilde çalışmaktadır. Metal malzemelerin üretimi için uyguladığımız fason metal lazer kesim hizmeti, müşterilerin beklentilerini karşılamak için en ince detaylara dikkat edilerek verilmektedir.

Metal Lazer Kesim Nedir? Avantajları Nelerdir?

Metal lazer kesim, metallerin kesilmesi için kullanılan bir teknolojidir. Lazer, bir enerji kaynağından çıkan, yoğun ve düzgün bir ışık parçacığıdır. Bu ışık parçacığı, metale odaklandığında, metalin yüzeyinde ısıtılır ve kesilir.

Lazer metal kesim, diğer kesim teknolojilerinden daha hassas ve net sonuçlar verir. Bu, özellikle ince ve detaylı parçaların kesilmesi için önemlidir. Lazer kesim ayrıca, çok hızlı ve çok sayıda parça kesebilir. Bu, üretim hattında büyük miktarlarda parça üretiminde önemlidir.

Metal lazer kesim, birçok farklı metal türünü kesebilir, ancak en yaygın olarak kullanılan metaller arasında çelik, alüminyum, bakır ve titanyum bulunur. Lazer kesim ayrıca, farklı metal kalınlıklarını kesebilir, ancak daha kalın metal parçaları daha yüksek güçlü lazerleri gerektirir.

Metal lazer kesim, çok yönlü ve çok yararlı bir teknolojidir. Metal üretiminde, tasarım ve mühendislikte, endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında kullanılır. Ayrıca, lazer kesim, endüstriyel kalıp tasarımı, özel yapım parçalar ve özel efektler için de kullanılır.

Lazer metal kesim ayrıca, çok hızlı ve çok sayıda parça kesebilir. Bu, üretim hattında büyük miktarlarda parça üretiminde önemlidir. Lazer kesim ayrıca, çok az malzeme kaybı ile çalışır. Bu, maliyet ve verimliliği arttırır.

Fason Lazer Kesim İşleminin Kullanıldığı Alanlar

Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji el işçiliğini tamamıyla fabrikasyona bırakmıştır. Bunun iyi tarafı maliyetleri daha azaltmasıdır. Fakat eski dönemlerde ki el işçiliği kalitesini modern makineler ile yakalamak pek mümkün, değildir. El işçiliği makineye göre daha sağlamdır fakat fabrikasyon maliyetleri daha aza indirgemektedir. Fason Lazer Kesim bu hizmet grubunun en iyi tanımıdır. Neredeyse her objede imzası olan Fason Lazer Kesim hizmeti üretim sektörünün olmazsa olmazlarındadır. Kullanıldığı sektörlerden bazıları şunlardır:

  • İnşaat Sektöründe; dekoratif metal perforje kesimi, metal korkuluk, metal konstrüksiyon, asansör ekipmanları… vb
  • Savunma Sanayinde; tank, uçak, heron, helikopterin motorundan mekanik parçaları ya da gönde tasarımlarında…
  • Mutfak Ev gereçlerinde; tencere, tava…
  • Ev gereçleri üretiminde; süpürge, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi… gibi aletlerin gövde ve bazı parçaların kesimi
  • Makine üretiminde; hassas makine üretimi için gövde kesimi vb.
  • Mobilya sektöründe; sehpa ayakları, masa ayakları, metal bağlantı ekipmanları, dekoratif paneller…
  • Hediyelik eşya, dekorasyon ve aksesuar ürünlerinde; duvar saatleri, dekoratif duvar tabloları, panolar, promosyon ürünleri…
  • Aydınlatma sektöründe; armatür kasaları, avize, aydınlatma direkleri…
  • Otomotiv sanayinde; birçok parça kesimi yapılarak üretim yapılmaktadır.

EPA Lazer, FiberMak G Force lazer kesim makinesi ile hassas ve kaliteli alüminyum, paslanmaz çelik, bakır, pirinç vb metal sac levhaların kesimini yapmakta ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Otomobil sektörü, havacılık sektörü, metal işleme firmaları, endüstriyel mutfak üreticileri, reklam tabela kutu harf üreticileri, asansör üreticileri, makine yedek parça, mobilya, aydınlatma, elektrik panosu, zücaciye, beyaz eşya üreticileri fiber lazer kesim makinesi kullanmaktadır. Bizler de çeşitli sektörler için Fason Lazer Kesim İşleri yapmaktayız. Beypazarı CNC Fason Metal Lazer Kesim,Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim,Beypazarı Fason Lazer Kesim,Beypazarı Metal Lazer Kesim,Beypazarı CNC Lazer Kesim Özel İmalat işleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim Fiyatları

Beypazarı Fason Metal Lazer Kesim fiyatları, birçok faktöre göre değişebilir. Bu faktörler arasında; kesilecek malzemenin cinsi, kesilecek malzemenin miktarı, kesilen parçaların boyutları, kesilen parçaların hassasiyet düzeyi, kesim işlemi için kullanılacak lazer tipi ve kesim işlemi yapacak olan firma/personel yetkinliği gibi faktörler yer alır.

Örneğin, daha kalın ve büyük boyutlu metal parçaların kesimi için daha yüksek bir fiyat talep edilirken, daha ince ve küçük boyutlu metal parçaların kesimi için daha düşük bir fiyat talep edilir. Ayrıca, daha hassas kesim işlemleri için daha yüksek bir fiyat talep edilir. Örneğin, endüstriyel ekipmanlar, otomotiv parçaları ve mobilya gibi ürünler için yapılan kesim işlemleri, daha yüksek bir fiyat talep edilebilir. Beypazarı fason metal lazer kesim işleri için firmamızla irtibata geçip fason metal lazer kesim fiyatları hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Hemen Arayın